október, 2017

pia6okt19:15Ondrej Štefánik (SK)like #anasoftlitera 19:15 Kunsthalle/Hala umenia Košice, Rumanova 1, 04001 KošiceEvent Type :Autorské čítanie,Beseda

Detaily udalosti

Piatkový večer na festivale LiKE bude naozaj dramatický… Kto sme? Kým sme sa stali? Kým by sme sa mohli stať? Kým sme boli a už nikdy nebudeme? Román Som Paula je diagnózou dnešnej doby. Rodinná dráma, neviditeľnými vláknami poprepájaná s celou spoločnosťou a samotným človekom. Nie sú tu nijaké klišé ani staromódne pózy. Iba čistý, presvedčivý, nekompromisný realizmus – Ondrej Štefánik na pódiu LiKE! Moderuje Marta Součková.

Ondrej Štefánik debutoval v roku 2011 zbierkou poviedok Pštrosí muž – o krotení Krakena, o láske, hneve, hlasoch v hlave, o nevyspytateľných hračkách a tme. O rok na to vydal román Bezprsté mesto, s ktorým bol nominovaný na cenu Anasoft litera. Knihou Som Paula (2016) sa stal víťazom Anasoft litera v roku 2017. Na festivale LiKE vystúpi autor v rámci formátu „Anasoft litera uvádza“.

Čas

(Piatok) 19:15

Miesto

Kunsthalle/Hala umenia Košice

Rumanova 1, 04001 Košice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X