október, 2017

pia6okt21:00Panáčik (SK)LiKE #artdebut21:00 Kunsthalle/Hala umenia Košice, Rumanova 1, 04001 KošiceEvent Type :Koncert

Detaily udalosti

Spojenie performancie, hudby, filmu, videoartu a divadla! Mierne dekadentný a excentrický projekt Panáčik je založený na konceptuálnej tvorbe a spolupráci rôznych umelcov. Každý z jeho koncertov je nevšedný, živé obrazové kompozície ponúkajú zakaždým jedinečnú multižánrovú show. V roku 2012 vydal Panáčik album Záhrada, ktorý pozitívne hodnotil Virtual Festivals, alebo musicserver.cz, ktorý ho zaradil medzi 20 naj zahraničných počinov.

Za projektom Panáčik je Tomáš Moravanský. Od konca roka 2014 pracuje na konceptuálnom albume O. Ako bude znieť a vyzerať naznačujú nové skladby Román, Po chodníku skáče a Vrkoče. Panáčik predstaví LiKE v rámci formátu Art debut, ktorý otvára dvere predovšetkým mladému umeniu. Jeho náplňou je predstavenie debutujúcich autorov a autoriek, ale aj začínajúceho hudobného projektu. V niektorých prípadoch zisťujeme, že debutovať nemusia len mladí umelci!

 

Čas

(Piatok) 21:00

Miesto

Kunsthalle/Hala umenia Košice

Rumanova 1, 04001 Košice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X