október, 2017

pia6okt10:00Marion Bataille (FR) – Malí papieroví inžinieriLiKE #workshop10:00 Kunsthalle/Hala umenia Košice, Rumanova 1, 04001 KošiceEvent Type :Workshop

Detaily udalosti

K pozoruhodným sprievodným podujatiam LIKE # 2017 patrí zaiste výstava Transbook v Kasárňach Kulturpark, ktorú pripravilo Literárne informačné centrum. Pozor! Jej súčasťou je aj workshop pre pod vedením francúzskej dizajnérky Marion Bataille z ateliéru AOZ – Les Trois Ourses. Viete, v čom spočíva jej paper engineering alebo papierové inžinierstvo? Či už je vaša odpoveď áno alebo nie, nazrite do portfólia tejto skúsenej autorky: marionbataille.com.

Tešíme sa na stretnutie Marion so skupinou najmenších zo Základnej školy sv. košických mučeníkov v Košiciach. Niet pochýb, že tento workshop bude fajnový pre všetkých. (Veríme, že nikto z prítomných si pritom nezastrihne do prsta!) A na tomto mieste vopred upozorňujeme, že všetky workshopové výtvory budú lajkované!

Čas

(Piatok) 10:00

Miesto

Kunsthalle/Hala umenia Košice

Rumanova 1, 04001 Košice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X